Radio Mrežnica
Podijeli

Jelić: Očekujem barem isti prihod od parkinga

Rekao je to gradonačelnik Damir Jelić odgovarajući na jučerašnjem aktualcu na vijećnićka pitanja.

Unatoč, kako je rekao, prognozama da će posao naplate parkiranja u gradskim rukama propasti, Jelić će takav prijedlog upititi pred gradske vijećnike na jednoj od narednih sjednica.

"Bilo je nekoliko prijepora u gradu Karlovcu o kojima se promišlja i u današnje vrijeme – jedno od njih je holding, a drugo je osnivanje nove cestarske tvrtke. Kako nova cestarska tvrtka koja bi se brinula isključivo za taj dio, još nije osnovana – jednoga dana, ako dođe do toga, a to će vjerojatno biti u novom sazivu ne prije, možda će parking završiti i u toj tvrtki. Znam da ima ljudi koji gledajući iskustva drugih gradova – od Čakovca pa nadalje – smatraju da je to već sad unaprijed promašeno i da je to besmislena odluka i da će to ponovo zavšiti u privatnim rukama", rekao je Jelić.

Zato je Jelić jasan o tome što očekuje od Mladosti kad preuzme parkirališta.

"Očekujem da minimum onaj prihod koji je Grad imao od privatnog koncesionara ostvaruje i gradska tvrtka. Ako to tako ne bude ponovo ćemo komunicirati ovdje. Ja sam uvjeren da to tako može biti", naglasio je Jelić.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više