Radio Mrežnica
Podijeli

Još jedan poraz odbojkaša od Rijeke

Nakon što su Riječani s 3:0 u setovima slavili prošlog vikenda u Karlovcu, večeras su istim rezultatom bili bolji od Karlovčana i na svom parketu. Momčad trenera Domagoja Perušića slabo je odigrala prvi set pa su domaći s 25:15 vrlo brzo došli do početne prednosti. U nastavku utakmice karlovački su odbojkaši igrali nešto bolje, no nedovoljno da uzmu set. Drugog su izgubili s 25:21, a najbliže osvajanju seta bili su u trećem, kojeg su, nakon velike borbe, ipak dobili Riječani s 29:27.

Obzirom je i službeno potvrđeno da je Borovo-Vukovar odustao od daljneg natjecanja, odbojkaši Karlovca već su sada, dva kola prije kraja ovog dijela sezone, osigurali doigravanje i povratak sljedeće sezone u prvu jakosnu skupinu.

U sljedećem kolu gostuju kod Varaždina Volleya, a dvoboj posljednjeg kola s Borovom neće igrati jer je već registriran s 3:0 bez borbe za Karlovčane.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više