Organiziraju je Gradska četvrt i KUD Mostanje i pozivaju sve koji žele izložiti svoje kobasice da se odazovu. Zbog ograničenog prostora prijave su obavezne na 098/809-249.
Druženje uz degustaciju i glazbi bit će održano u prostorijama Gradske četvrti, najbolje kobasice bit će nagrađene.
-Cilj je kobasijadu učiniti tradicionalnom manifestacijom, ali i još jednim apelom da se ubrza izgradnja društvenog doma, čiji će kapacitet biti mnogo veći, a samim time i ova manifestacija u budućim godinama, kažu organizatori.