Krajem listopada prošle godine, u prvom dijelu sezone, Karlovčanke su na svom parketu odigrale jako dobru utakmicu protiv favoriziranih Siščanki i, unatoč vodstvu 2:1 u setovima, na koncu izgubile s 3:2. Večeras su u Sisku ponovo igrale jako dobro, no dvije ‘crne rupe’ u trećem i četvrtom setu koštale su ih poraza.
Karlovačke su odbojkašice odlično ušle u utakmicu i dobile prvi set s 25:22. Uslijedio je pad u drugom i domaće su igračice s 25:19 poravnale. A onda su Karlovčanke u trećem setu povele s 20:13, imale i 22:19, no u ključnim su trenucima bile dekoncentrirane i Siščanke su ga na kraju uzele s 25:23. U četvrtom setu ponovo slična situacija – igračice trenera Zeca povele su s velikih 17:8 i sve je upućivalo na to da će izboriti odlučujući peti set. No, nažalost, upale su u ‘crnu rupu’, Siščanke su preokrenule i s 25:21 zaključile dvoboj.
Karlovac je ostao na 5. mjestu ljestvice s 21 bodom, a u sljedećem je kolu slobodan.