Izjavio je to jučer navečer u emisiji HRT-a "Otvoreno" potpredsjednik HDZ-a i karlovački gradonačelnik Damir Jelić.
Jelić je odgovorio tako na novinarski upit oko nezadovoljstva unutar stranke zbog nedobivenih ministarskih i ostalih pozicija, kazavši da je "takav život".
Komentirao je i skore izbore u SDP-u kazavši da su njihova, tj. HDZ-ova mišljenja o tom irelevantna, ali i da su u HDZ-u promišljanja podijeljena oko novog šefa njima suparničke stranke. Kazao je i da je HNS-ova Mrak Taritaš jasno dala do znanja stav HNS-a u vezi koalicije s HDZ-om. Rekao je i da bi pustio stotinu dana Vladi, ali i da je u ovom trenutku potrebna strpljivost. – Strpljivost je u našim genima, u Hrvatima i HDZ-u od stoljeća sedmog, rekao je Jelić.