U 11 sati u svojim prostorijama u Riječkoj ulici počet će prigodni program, a u goste im stiže i pomoćnica ministrice Maja Vučinić Knežević.
Ona će otvoriti i nadzorni sustav u prostorijama u kojima se odvija terapija koje je financiralo Ministarstvo socijalne politike i mladih.
Na taj način u Udruzi Zvončić žele "osnažiti roditelje, ali i vratiti povjerenje u terapeute" koje je u zadnje vrijeme, a posebno nakon afere na Goljaku prilično poljuljano.