Radio Mrežnica
Podijeli

Klek u Prvu B ligu, ‘Želji’ gradski dvoboj

Ogulinci su večeras na svojoj kuglani Klek, u dvoboju posljednjeg 22. kola, pobijedili Goranku iz Ravne Gore s 5:3. Na taj su način sezonu u Drugoj hrvatskoj ligi Zapad okončali na 3. mjestu s 25 bodova i sljedeće će sezone nastupati u novoformiranoj Prvoj B ligi.

Priliku za plasman u viši rang imao je i Karlovac. Pobjedom u gradskom dvoboju nad Željezničarom, uz poraze Karlobaga i Crikvenice, Karlovčani su se mogli domoći 5. mjesta, posljednjeg koji vodi u Prvu B ligu. Međutim, bodove u gradskom ogledu, odigranom večeras na kuglani Doma oružanih snaga Zrinski, uzeo je Željezničar rezultatom 5:3 pa su ‘željezničari’ sezonu okončali s 21, a Karlovac s 20 bodova i oboje će i sljedeće sezone igrati u ovom rangu natjecanja. Karlovačka županija će dogodine u Drugoj hrvatskoj ligi Zapad imati 4 predstavnika jer će se Željezničaru i Karlovcu priključiti karlovačko Mostanje 1949 i ogulinski Obrtnik, koji su osigurali naslove prvaka Treće hrvatske lige Karlovac/Gorski kotar i Treće hrvatske lige Ogulin/Lika.

Kuglačice Ogulina porazom završile sezonu

Kuglačice Ogulina porazom su u Vrbovskom završile sezonu u Drugoj hrvatskoj ligi Zapad/jug. U dvoboju posljednjeg 18. kola izgubile su od istoimene domaće ekipe rezultatom 6:2. Karlovačka Mantinela bila je slobodna.

I Ogulinke i Karlovčanke ostvarile su po 7 pobjeda, remi i 8 poraza i sezonu okončale s 15 osvojenih bodova.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više