Radio Mrežnica
Podijeli

Zebre u D.Resi će se “farbati” ovaj mjesec

Riječ je o dionicama cesta koje su tema prijepora između Županijske uprave za ceste i Grada Duge Rese i koje je Vlada prošle godine dodijelila Gradu, na što su se oni žalili, a prijepori još traju. Do završetka prijepora, dionicom upravlja i dalje Županijska uprava za ceste, a tamo su ovaj dio ceste za održavanje stavili u plan rada za travanj. Prema tim planovima, zebre bi trebale "dobiti" boju vrlo skoro.

Ravnatelj ŽUC-a Boris Kozjan rekao je da žali zbog nesreće, da je i bez ovog tragičnog događaja, već planirano obnavljanje pješačkih prijelaza, ali i da prepucavanje između ŽUC-a i Grada nije dobro za sigurnost, niti općenito.

Kako god, i današnja prometna nesreća na pješačkom prijelazu koji je već gotovo izblijedio, vjerojatno je odgovorne ponukala na još bržu akciju. 

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više