Radio Mrežnica
Podijeli

Karlovčani ponovo poraženi od prvaka

Vrlo jaki gosti su u Karlovac doputovali bez trojice igrača, no bili su dovoljno kvalitetni da i uvratni susret riješe u svoju korist i očekivano se plasiraju u polufinale doigravanja. Karlovčani su pred svojim navijačima odigrali još jednu dobru utakmicu i pružili solidan otpor, pogotovo u trećem setu, u kojem su Kaštelani malo promiješali postavu.

Prva dva seta gosti u igrali u najjačem sastavu i dobili ih s 25:17 i 25:18, a onda su sredinom trećeg ubacili igrače s klupe i Karlovčani su to umalo iskoristili i uzeli set. Vodili su s 23:22, no Kaštelani su ipak uspjeli s tri poena u nizu uzeti i tu dionicu igre s 25:23 i završiti četvrtfinalnu priču.

Za karlovačke odbojkaše je sezona bila uspješna jer su izborili povratak u najjaču skupinu Prve A hrvatske lige.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više