Radio Mrežnica
Podijeli

Dječaci Rukometne škole osvojili 4. mjesto

Mladi Karlovčani uspješno su prošli grupnu fazu natjecanja, te osminu finala i četvrtfinale, no u polufinalu su poraženi od ekipe Vučića iz Velike Gorice rezultatom 15:8, a onda i u dvoboju za 3. mjesto od vršnjaka Umaga s 15:11.

Naslov državnih prvaka kod dječaka osvojila je ekipa Vučića, koja je u finalu s 11:7 bila bolja od Rudara iz Ruda.

Najboljim igračem finalne utakmice kod dječaka proglašen je Vito Salaj iz pobjedničke ekipe, njegov suigrač Lovro Weber bio je najbolji vratar, a Fran Martinko iz Rudara najbolji strijelac. U najbolju petorku izabrani su Vedran Buršić (Umag), Fran Martinko (Rudar), Franko Skazlić (Vučići), Mihael Hanaček (Vučići) i Ivan Frković (Rukometna škola Karlovac).

Kod djevojčica istog godišta naslov prvakinja osvojila je ekipa Sesveta, koja je u finalu s 9:7 bila bolja od Umaga. U susretu za 3. mjesto Vučići su pobijedili Samobor s 9:3.

Sve tri pojedinačne nagrade otišle su u ruke igračica pobjedničke ekipe – Antonela Abaza proglašena je najboljom igračicom finalne utakmice, Lara Pudić najboljom vratarkom, a Leonnie Drezga-Domanski je bila najbolji strijelac. U najbolju petorku su izabrane Klara Petrašević (Vučići), Marta Turkalj (Vučići), Sara Tatarević (Sesvete), Lana Gaboro (Umag) i Lana Persiko (Umag).

Galeriju fotografija pogledajte na našoj Facebook stranici.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više