Radio Mrežnica
Podijeli

Odbojkašice Karlovca izgubile od V. Gorice

U ogledu petoplasirane i šestoplasirane ekipe prvenstva nadali smo se pobjedi Karlovčanki, koje su na taj način mogle ‘zacementirati’ 5. mjesto ljestvice. Iako su u prvom dijelu sezone uvjerljivo slavile u Velikoj Gorici, igračice trenera Gorana Zeca večeras su previše oscilirale da bi nadigrale solidne Velikogoričanke.

U prvom setu domaće igračice nisu igrale na razini na kojoj objektivno mogu i gošće su ga dobile s 25:22. Međutim, drugi je ponudio sasvim drugu sliku na parketu. Karlovčanke su dominirale i s laganih 25:11 poravnale. Novi set – ponovo drugačije izdanje domaćih. Veliki broj pogreški i dekoncentrirana igra i Velikogoričanke još jednom s 25:22 uzimaju set. U četvrtom su se karlovačke igračice ponovo ‘probudile’ i s 25:18 odvode utakmicu u peti set, no u odlučujučoj dionici utakmice ponovo su pale. Gošće su vrlo brzo pobjegle na 5:1, pa na 9:3, domaće su uspjele smanjiti na 11:9, no Velikogoričanke s 15:11 osvajaju set i upisuju pobjedu.

Karlovac je ostao na 5. mjestu ljestvice s 28 bodova, no Velika Gorica mu se sada primakla na samo 2 boda zaostatka. U pretposljednjem 19. kolu dočekuje ekipu Varaždina Volleya.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više