Radio Mrežnica
Podijeli

Nordijski hodači iz Karlovca ‘u petoj brzini’

Uz redovne ture hodanja četiri puta tjedno karlovačkim stazama provode i sudjeluju na brojnim drugim akcijama.

Na karlovačkoj ZdravKA-i u petak promovirali su potrebu i pozitivno djelovanje tjelesne aktivnosti na zdravlje za sve, a već drugi dan (jučer) sudjelovali na 4. Festivalu nordijskog hodanja u Opatiji na kojem se okupilo oko 700 hodača.

Zadnji dan travnja zajedno sa Toplicama Lešće organiziraju "Nordijsko hodanje i pješačenje u Lešću", a 1. svibnja su na Olimpijadu umirovljenika Primorsko goranske županije u Crikvenicu.

Istovremeno, neumorni karlovački hodači među kojima je glavnina osoba reće životne dobi, radi i na pripremi svog 3. Festivala nordijskog hodanaj i pješačenja u Karlovcu. Bit će održan 21. svibnja.

A koliko su uporni u svojoj ideji da nordijskih hodanjem omoguće zdraviji i kvalitetniji život svim građanima, možda najbolje govori podatak da se nordijski sada hoda i u Slunju, Ogulinu, Ozlju, ali i Dugoj Resi.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više