Nakon niza godina prekida karlovački vrtići "Četiri rijeke" i Karlovac složno su je ponovo organizirali.
Velika zasluga ide vrijednim odgojiteljima, ali i roditeljima koji su na radionicama zajedno s djecom izrađivali cvjetne ukrase.
Svi su oni danas predstavljeni građanima jer povorka cvijeća na oko 300 mališana prošla je centrom grada.
Ponovo su djeca izmamila osmjeh građanima koji su ih znatiželjno pratili. Šarenilo uz glazbu Puhačkog orkestra Karlovac i Karlovačkih mažoretkinja nikako nije moglo proći nezapaženo.
Cvjetni Korzo planira se održavati i ubuduće kao još jednu od manifestacija za djecu i od djece.