Popodne su proveli u uređenju i čišćenju okoliša sjedišta tvrtke, vodocrpilišta, laboratorija za analizu pitke vode, precrpnih stanica odvodnje te uređaja za pročišćavanje otpadnih voda.
– Tako smo izrekli dvostruku zahvalu: jednu smo uputili našoj planeti, a drugu kolegama koji kroz čitavu godinu brinu o urednom okolišu i pravilnom radu objekata sustava vodoopskrbe i odvodnje, poručuju iz ViK-a.