Božića je s postavom muzeja upoznao predsjednik CEIK-a "Braća Seljan" Mladen Kuka.
– Proslavljeni alpinist nije krio zadovoljstvo sa viđenim postavom i obećao je i sam darovati muzej sa nekim predmetima sa svojih mnogobrojnih ekspedicija, kaže Kuka.
Dogovoreno je i predstavljanje Stipine knjige "K 2 – Trijumf i tragedija" te prezentaciju njegovog uspona na tu drugu po visini planinu svijeta visoku 8611 m, za koju mnogi alpinisti smatraju da je i najteža.
– Prezentacija knjige održala bi se u Karlovcu koncem lipnja. Organizatori prezentacije su Planinarski savez grada Karlovca i CEIK braća Seljan, dodaje Kuka.