U pojedinačnoj konkurenciji naslove državnih prvakinja osvojile su Anamarija Banjac u kategoriji kadetkinja i Lara Fabac kod djevojčica do 12 godina starosti, obje vrlo uvjerljivo sa svih 9 ostvarenih pobjeda. Dva naslova osvojena su i u ekipnoj konkurenciji. To je pošlo za rukom kadetkinjama u sastavu Banjac, Jakšić, Humski i Fabac, te juniorkama u sastavu Banjac, Zovko, Fabac i Jakšić.
Karlovčki klub, koji je u ukupnom poretku zauzeo 2. mjesto, osvojio je još 3 srebrne i 7 brončanih medalja. Naslove državnih doprvaka izborili su Antonio Gojak u konkurenciji kadeta, Anamarija Banjac kod juniorki i ekipa seniorki u sastavu Štedul Fabac, Zovko, Banjac i Humski, koja nije uspjela obraniti naslov prvakinja osvojen prošle godine. Brončane medalje pripale su Anamariji Banjac u konkurenciji seniorki, Lari Fabac kod mlađih kadetkinja, Eleni Jakšić kod kadetkinja, Sari Zovko kod juniorki, Luki Johi u konkurenciji dječaka do 12 godina starosti, seniorima u sastavu Novosel, Kujundžić, Mravunac i Gojak, te kadetima u sastavu Gojak, Mravunac, Belavić i Kovačina, koji također nisu uspjeli obraniti prošlogodišnji naslov prvaka.
Anton Mravunac je u kategoriji juniora osvojio 5. mjesto.