Kažu danas iz SSSH Karlovac nakon što je njihov navod da predstečajna nagodba još traje i da radnicima duguju plaće, demantiran iz tvrtke.
Naime, predstečajna nagodba je završila lani u listopadu. No, točno je da radnicima isplata primanja i dalje nije redovita. Dvije zaostale plaće bit će isplaćene u svibnju i to vrlo brzo, poručeno je danas.