Radio Mrežnica
Podijeli

Odbojkašice Karlovca pobjedom okončale sezonu

Trener Karlovčanki Goran Zec pomalo se pribojavao zaprešićke ekipe, koja je bolja no što to pokazuje situacija na ljestvici, no njegove igračice dobro su ušle u utakmicu, nametnule svoju igru i potpuno zasluženo osvojile sva tri boda.

Prvi set Karlovčanke su rješile u svoju korist rezultatom 25:18, a samo su u drugom imale jednu manju ‘crnu rupu’ u igri, koju Zaprešićanke ipak nisu iskoristile pa je i taj set otišao na stranu karlovačkih igračica s 25:23. U trećem je uslijedila potpuna dominacija Karlovčanki i uvjerljivih 25:13 za konačnih 3:0 u setovima.

Odbojkašice Karlovca završile su sezonu na 5. mjestu ljestvice s 34 boda i tako ponovile uspjeh ostvaren u prošlogodišnjoj prvoj sezoni u skupini Sjever Prve B hrvatske lige. Ostanu li sve igračice na okupu, sigurni smo da ova ekipa ima potencijala sljedeće sezone ostvariti i plasman među tri prvoplasirane.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više