Selekcija pod vodstvom trenera Miodraga Višnića u grupi je pobijedila Đakovo 14:11, Viškovo 14:13 i ekipu Balić-Metličić 11:8, a remizirala s Koprivnicom Hangarom 18 15:15. Karlovčani su se s prve pozicije u skupini plasirali u četvrtfinale, u kojem su slavili nad Ludbregom 14:11.
U polufinalu su poraženi od PPD-a Zagreb rezultatom 16:12, a u dvoboju za 3. mjesto bili su bolji od Trogira 16:15.
Luka Džafer proglašen je najboljim srednjim vanjskim igračem natjecanja.