Radio Mrežnica
NOGOMET Podijeli

Ernis Qestaj iz Slaven Belupa najnovije pojačanje Karlovca 1919, Dino Šimunić otišao u klub koji igra kvalifikacije za Europsku ligu

Od iduće sezone Šimunić seli u Aluminij iz Kidričeva, aktualnog prvaka slovenskog kupa

Uprava kluba s Korane ne staje s pojačanjima za novu sezonu, a danas je na red došao Ernis Qestaj iz Slaven Belupa. Poznat je i prvi odlazak iz redova ‘plavo-bijelih’ – Dino Šimunić seli u slovenski Aluminij iz Kidričeva.

Mladi 19-godišnji Ernis Qestaj igra poziciju na kojoj su ‘plavo-bijeli’ možda bili i najtanji – desno krilo. U najvišem hrvatskom rangu nastupio je prošle sezone pet puta i nije postigao niti jedan pogodak.

Loša vijest po karlovačke navijače je da klub napušta obrambeni igrač Dino Šimunić. Od iduće sezone igrat će za slovenski Aluminij iz Kidričeva, aktualnog prvaka slovenskog kupa, koji kreće od prvog pretkola kvalifikacija za Europsku ligu, a u prošlotjednom ždrijebu izvukli su moldavski Sheriff.

Šimunić je u ‘plavi-dres’ prije dvije godine došao iz Croatije iz Zmijavaca, upisao je 62 nastupa i zabio četiri pogotka. Bio je jedan od glavnih igrača u kadru trenera Igora Pamića, jedan od rijetkih koji je igrao svaku utakmicu u kojoj je mogao nastupiti, a pokrivao je sve pozicije u zadnjoj liniji.

(Autor: Tonko Tomičić)

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više