Nad grad se danas ponovno spustila kiša, no ovaj puta uz zvučnu i svjetlosnu pomoć s neba. Grom je na Ilovcu prouzročio spuštanje rampe na pružnom prijelazu, a s obzirom na veliku količinu kiše, podvožnjak je opet pun vode.
Tijekom nekoliko minuta bilo je gotovo nemoguće prometovati karlovačkim ulicama jer je jaka kiša smanjivala vidljivost, a bujice vode na kolniku dodatno otežavale prometovanje.