Ivana Havrle Kozarić to je i potvrdila u programu Radio Mrežnice, naglasivši kako je još samo današnje jutro bilo ovako prohladno. Izmjereno je 7 celzijevaca, a temperatura će danju do najviše 21 stupanj. No, već od sutra temeprature će ponovo rasti pa bi prema kraju tjedna one opet bile 25 stupnjeva.
Dakle, vrijeme se do petka neće značajnije mijenjati – bit će stabilno uz maglu ujutro te dosta sunca i više oblaka sredinom dana, ali bez oborina.
Što nas čeka nakon petka znat će se vrlo brzo.