Radio Mrežnica
Podijeli

Molitva za nerođene pred karlovačkom bolnicom

Kampanja je svjetska, ekumenska, molitvena i miroljubiva, a cilj joj je da se molitvom dođe do obraćenja majki, ali i očeva, kao i medicinskog osoblja, a sve kako bi se spriječili namjerni pobačaji.

Spasiti nerođene u trenutku kad se u svijetu na godinu izvedu deseci milijuna pobačaja, to je motiv inicijative koju je blagoslovio i papa Franjo.

U Hrvatskoj je incijativa započela prije dvije godine, a danas pred karlovačkom bolnicom tim je povodom cijeli projekt i blagoslovljen.

Kata Ninčević iz Inicijative kaže da su se Karlovčani dosad u velikom broju odazivali pozivu za molitvu i spas nerođenih, a nada se da će tako biti i ovaj put. -Molimo u poniznosti, miroljubivo, s ljubavlju i poštovanjem prema svakoj osobi, kaže.

U Karlovcu će se moliti od danas do 6. studenog, od 9 do 21 sat, ispred ulaza u bolnicu, a početak je blagoslovom i molitvom predvodio mons. Ferdinand Vražić.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više