Oba dana predstava počinje u 20 sati, a cilj akcije je prikupljanje novca za "Vukovarski vodotoranj – simbol hrvatskog zajedništva".
Zato će svi koji kupe ulaznicu po cijeni od 35 kuna postati dio ove humanitarne aktivnosti. Može ih se nabaviti na blagajni kazališta.
Inače, sama predstava adaptacija je dramskog djela Branislava Nušića "Gospođa ministarka", a režirala ju je Draženka Jagatić.
– Radnja se vrti oko malograđanke koja iznenada dobiva vlast i svoju moć prezentira kroz niz situacija prikazanih na duhoviti način. Radi se o vremenu demokratskih promjena u RH, točnije o vremenskom razdoblju drugih parlamentarnih izbora. Prostorno je radnja smještena na potezu od Karlovca do Zagreba, odnosno u Draganić od kuda cijela priča kreće, pojašnjava.