"Radosni i ispunjeni srećom i osnaženi primjerom sv. Josipa vraćaju se svojem poslu i svojim obiteljima. Neka nas zagovor sv. Josipa prati i dalje u našem radu, svakodnevnim izazovima i u svemu onome što nam je potrebno. Neka naše poslanje i naš hod bude poput Josipova. Zahvaljujemo se i mons. Antunu Senteu na otvorenosti srdačnosti i na malenosti – koja je potrebna u našim susretima! Uistinu, toplo smo primljeni i preporučamo se u molitve, ali i u budući susret!", zapisala je vjeručiteljica Celina Fišter u Knjigu hodočasnika Nacionalnog svetišta.
Radio Mrežnica -
Skeniraj QR kod i preuzmi aplikaciju