Za razliku od prošlotjednog dvoboja u Varaždinu, večeras su Karlovčanke bile prave. Ušle su u susret vrlo agresivno, ginule za svaki poen i pred fino popunjenim tribinama odigrale vrlo kvalitetnu utakmicu. U prva dva seta dominirale su od početka do kraja i dobile ih s 25:18 i 25:16. U trećem su Siščanke vodile 17:14, karlovačke su odbojkašice serijom 5:0 preokrenule na 19:17, imale i 23:18, pa su se gošće primakle na 23:22, da bi na koncu završilo s 25:22 za Karlovac.
Nakon 3. kola Karlovčanke su pete na ljestvici sa 6 bodova, koliko ima i četvrtoplasirani Vrbovec, a u sljedećem kolu gostuju u Velikoj Gorici kod istoimene domaće ekipe.