Danas u 17 sati ispred karlovačke bolnice završava molitvena kampanja, dok će sveta misa biti u utorak, 8. studenog od 18 sati u crkvi Presvetog Srca Isusova.
Zahvalit ćemo se dragom Bogu što možemo služiti najmanjima, zahvalit se želimo ljudima koji su nam u tome pomogli. Našim svećenicima, našem dekanu, prečasnom Draženu Karačiću bez čije pomoći i podrške ne bismo mogli. Svim ljudima koji su nam pokazali prihvaćanje i razumijevanje, svima koji su pomogli da molitva za spas nerođenih bude prepoznata i da ovo vrijeme bude vrijeme rasta u vjeri u Božje milosrđe, poručuju iz inicijative.