Radio Mrežnica
Podijeli

Ministri Kujundžić i Kuščević u OB Karlovac

Podsjetimo, radi se o radovima teškim više od 64 milijuna kuna (bez PDV-a), a Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost sufinancirao ih je sa 19,6 milijuna kuna (bez PDV-a).

Karlovačka bolnica dobila je novu toplinsku fasadu, prozore i vrata te toplinsku i hidro izolaciju ravnih krovova. Rekonstruirane su i toplinske podstanice pa sada imaju nove crpke i automatizirani sustav. Rekonstruirani su i termoenergetski sustavi od kotlovnice preko ugradnje plinskog kondenzacijskog kotla do ugradnje termostatskih ventila na ogrjevna tijela i balansiranje cijevne mreže.

Bolnica od sada ima i sustav solarnih kolektora te dizalicu topline, novu štedljivu rasvjetu te  centralni daljinski nadzor i mjerenje potrošnje energije i vode.

Ministri će u pratnji ravnatelja prim. Ervina Jančića, župana Ivana Vučića i gradonačelnika Damira Jelića obići bolnicu u 11 sati nakon čega će uslijediti izjave za medije.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više