Podsjetimo, policija je četiri dana išla od kvarta do kvarta kako bi se još više približila gađanima i potaknula ih da oružje iz svojih domova predaju bez ikakvih sankcija.
No, na isti način, bez sankcija oružje se i dalje može predati jer akcija "Manje oružja – manje tragedija" i dalje traje.
– Oružje i ubojita sredstva ne odlažite i ne ostavljajte u kontejnerima za smeće ili na drugim otvorenim prostorima u prirodi! Na taj način ugrožavate živote drugih ljudi, pozivaju iz PU karlovačke.
Dovoljno je samo nazvati policiju na 192 i do onih koji žele predati oružje doći će posebno osposobljeni policijski službenici u civilnoj odjeći i s vozilom bez policijskih oznaka koji će preuzeti oružje.