Iz gradske uprave kažu da je jučer započelo ukrašavanje grada, a okićeni će biti, kao i prije Korzo, Radićeva i Šetalište dr. Franje Tuđmana.
Grad će za ukrašavanje ukupno izdvojiti 110 tisuća kuna od čega je za 60 tisuća kuna kupljen novi nakit.
No, neće biti okićene neke nove ulice ili gradski kvartovi već će novim biti zamijenjen stari i dotrajali nakit.
U gradskoj upravi ne spominju hoće li biti okićen npr. Stari plac niti hoće li lampica biti na Banijanskom mostu. Kako bilo, čini se da ugođaj u Karlovcu, barem što se tiče uređenosti grada za božićno – novogodišnje blagdane, neće biti ništa posebno niti nešto čime će se Karlovac moći podičiti, u srcu Hrvatske.