Radio Mrežnica
Podijeli

Na Božićnom sajmu 19 izlagača

Od eko proizvoda s ovdašnjih OPG-a pa sve do nakita može se kupiti kod 19 izlagača čiji su štandovi, kao i dvije prethodne godine, na otvorenom.

– Tako su tražili građani, a i izlagači se slažu da nisu pod šatorom. Ove godine ima manje štandova s obzirom da u Radićevoj izlažu samo obrtnici, dok su udruge i humanitarni dio svoje mjesto našli u Aquatici, rekla je vd. pročelnice Andreja Vrbanek.

Sajam je obišla i dogradonačelnica Marina Kolaković i ponudom je kaže, oduševljena.

– Ovo nije velik sajam, ali ono što je ovdje prezentirano su izuzetno vrijedne rukotvorine u koje je uloženo puno truda i znanja, ali i puno ljubavi. Neka sugrađani dođu, pogledaju i kupe ove lijepe i prigodne predmete.

S obzirom da ni ove godine nema ugostiteljske ponude, a ni glazbe postavlja se pitanje je li dovoljno samo dati besplatne štandove ili Božićni sajam u Karlovcu može biti i nešto više, Kolaković je odgovorila da je to ono što u ovom trenutku mogu napraviti.

– U Karlovcu na drugim lokacijama ima niz događanja koje građani mogu posjetiti. Malo glazbe ne bi škodilo, to se slažem, a što se tiče ugostiteljske ponude ovdje je uokolo puno kafića dok je ugostiteljska ponuda na otvorenom bogata na karlovačkom klizalištu, dodala je Kolaković.

Navodno ugostitelji za Božićni sajam u Karlovcu nisu bili zainteresirani.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više