Uz pratnju tamburaškog orkestra glazbene sekcije, pod dirigentskom palicom Mihajla Šepe, članovi i članice pjevačkog zbora Doma održali su prigodan koncert starih hrvatskih božićnih pjesama.
Sretan Božić i Novu godinu korisnicima su zaželjeli v.d. ravnateljica Doma Štefica Ljubić Mlinac i predsjednik Matice umirovljenika Nikola Marijanića, a onda su svima podijeljeni pokloni.
Nakon službenog dijela zabava u domu je nastavljena uz svirku i ples.