Misama polnoćkama koje su pohodili brojni vjernici, noćas je proslavljeno rođenje Spasitelja Isusa Krista. Unatoč poprilično hladnom vremenu i minusu koji je "grizao", crkve su kao i svake godine, bile pune vjerničkog puka.
Radio Mrežnica svim ljudima dobre volje želi čestit i blagoslovljen Božić!