Od 20 sati danas za posjetitelje će zasvirati bend Nos Tress, ugođaj snježnog Božića približit će se izložbom fotografija Filipa Treznera "Snježni Karlovac", a mali domjenak uz studentske kolačiće i studentski sir osiguralo je Veleučilište u Karlovcu.
Izložbeni program bit će na rasporedu i u ponedjeljak, kada će za posjetitelje zasvirati Bob Milan, a u planu je i mali slikarski kutak.
Održavanje drugog vikenda pomogli su: DAGG, Veleučilište u Karlovcu, Knjižnica za mlade i Grad Karlovac.