Radio Mrežnica
Podijeli

Noć donijela snijeg i zimske uvjete

Uz Gorski kotar i Liku, tako i naša županija postaje bijela u trećem danu nove 2017. godine.

Snijeg koji je jače počeo padati nakon 1 sat iza ponoći već je u prvom satu pokazao da misli ozbiljno jer ga je napadalo barem 5 cm, a vrlo brzo na državnim su cestama ukazale se i ralice.

Da će problema sa snijegom biti vjerojatno i ujutro, ne treba sumnjati, stoga se valja dići na vrijeme, očistiti snijeg na svome, a onda krenuti put posla i obveza.

Zimski uvjeti na cestama

Od 01,15 sat zimski su uvjeti na većini cesta u Gorskom kotaru, uključujući dionicu autoceste A6 Rijeka-Zagreb između Kikovice i Bosiljeva, kao i staru cestu kroz Gorski kotar DC3 na dionici Kikovica-Zdihovo. Zabrana je prometa za kamione s prikolicama i tegljače s poluprikolicama dok ostala vozila moraju imati zimsku opremu.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više