Uz Gorski kotar i Liku, tako i naša županija postaje bijela u trećem danu nove 2017. godine.
Snijeg koji je jače počeo padati nakon 1 sat iza ponoći već je u prvom satu pokazao da misli ozbiljno jer ga je napadalo barem 5 cm, a vrlo brzo na državnim su cestama ukazale se i ralice.
Da će problema sa snijegom biti vjerojatno i ujutro, ne treba sumnjati, stoga se valja dići na vrijeme, očistiti snijeg na svome, a onda krenuti put posla i obveza.
Od 01,15 sat zimski su uvjeti na većini cesta u Gorskom kotaru, uključujući dionicu autoceste A6 Rijeka-Zagreb između Kikovice i Bosiljeva, kao i staru cestu kroz Gorski kotar DC3 na dionici Kikovica-Zdihovo. Zabrana je prometa za kamione s prikolicama i tegljače s poluprikolicama dok ostala vozila moraju imati zimsku opremu.