Svi oni koji će raskititi svoje borove samo ih trebaju odložiti pored svojih kontejnera za komunalni otpad.
– Sva drvca pokupit će djelatnici „Zelenila“ te će biti ekološki zbrinuta. Pritom molimo građane da drvca ne bacaju na javne površine, u parkove i na travnjake. Također pozivamo građane da drvca iz tegli ne sade na javnim površinama te da ih ako ih nemaju gdje posaditi doniraju školama, vrtićima ili nekoj drugoj ustanovi.