Radio Mrežnica
Podijeli

Kvar u Grabriku ostavio Karlovac bez grijanja

Kvar je uočen rano ujutro kada je zamijećen velik gubitak vode u kotlovima. Odmah se krenulo u potragu za puknućem vrelovoda zbog čega su iz sustava isključeni Grabrik, Novi centar, Rakovac i Luščić kako bi se dio po dio ponovo uključivao na sustav i tako lakše detektirao kvar.

Sanacija se očekuje uskoro.

Za sada grijanje preko Gradske toplane ima jedino gradska četvrt Banija.

NAJNOVIJE:

8:35 – Grijanje je uspostavljeno na cijelom Rakovcu te u dijelu Novog centra – Šestićevoj i Krležinoj ulici. Za kvarom se još traga.

9:00 – Bez grijanja su još Grabrik i dio Luščića. Uskoro će biti pušteno grijanje i dijelu Grabrika s obzirom da je kvar u jednom šahtu između dva kvarta.

9:20 – Grijanje u Karlovcu je uspostavljeno posvuda jer kvar je pronađen, pa će bez toplih radijatora još neko vrijeme biti samo stanovnici u Maksimilijana Vrhovca 19 u čijem je šahtu došlo do puknuća. Slijedi sanacija kvara.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više