Radio Mrežnica
Podijeli

Vatrogasci ogradili zaleđenu jamu na Dubovcu

Vatrogasci jučer ogradili spomenutu zaleđenu jamu. Podsjetimo, ona je u privatnom vlasništvu i Grad Karlovac ju je i lani ogradio te postavio upozorenja, međutim ništa od toga do ove godine nije ostalo na mjestu.

Djeca, mnoga i uz blagoslov svojih roditelja, svoje zimske praznike provela su na zaleđenoj vodi ne mareći za moguću opasnost.

Iskopina, odnosno zaleđeno jezerce koje spominjete u ulici Herte Turze, privatno je vlasništvo tvrtke Bombyx d.o.o. iz Splita na kojem isključivo vlasnik parcele smije intervenirati. Ipak, Grad Karlovac je još prije godinu dana zbog potencijalne opasnosti i apela građana ogradio to područje i istakao na vidljivo mjesto tablu s upozorenjem, odnosno znakom da je pristup strogo zabranjen. Takvo upozorenje i ograda i dalje su tamo. Svaka daljnja inicijativa može biti isključivo ona vlasnika parcele. Stoji u odgovoru iz Grada Karlovca.

Svi oni koji planiraju ignorirati novu ogradu i upozorenja i svejedno danas izaći na led na Dubovcu, neka vode računa da će temperature biti u plusu, i do +5, te da će i led biti znatno manje čvrst nego li je bio do sad.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više