Radio Mrežnica
Podijeli

Karlovčani zadovoljni zbog radova u Šipuševoj

Podsjetimo, riječ je o projektu vrijednom 4,6 milijuna kuna kojim će se graditi infrastruktura vodoopskrbe i kanalizacije, uređenje kolnih i parkirališnih površina. Također, opločit će se pješačko-biciklistička staza, a uredit će se i drvored te zelena površina, a uz to i prostor za otpad.

Karlovčanin koji živi na spomenutom potezu u središtu Karlovca, zadovoljan je ovom inicijativom i priželjkuje još radova.

– Sad smo stvarno ušli u te investicije i mislim da jeto dobro. Treba tako nastaviti. Ovo će pomoći i u problemu poplava, kanalizacije, odvodnih voda. To je ajko dobra stvar i mislim da sada trebaju kao što rade toplovod, riješiti svuda problem kanalizacije. A to je i obećal tvrtka Vodovod i kanalizacija, a ja vjerujem da će to i uspjeti.

Dok Karlovčanka Sanja predlaže da se svake godine napravi novi kvart. Daje primjer gradske četvrti Banija koja je dobar kandinat za rekonstrukciju.

– Neka se napravi svaki kvart. Jedne godine da se uzme određeni broj ulica jer je potrebno izmijeniti cijevi. Veliki gubitak je vode, a i kanalizacija je problem u mnogim dijelovima grada. Moji žive na Baniji i u Vrazovoj je stanje katastrofalno. Sada je opet sve propalo. Treba konstantno dio po dio zbog dotrajalosti mijenjati i bit će dobro. Cijela Vrazova, naselje Masarykove, Jagićeva, to je rađeno pedesetih godina prošlog stoljeća. Krpalo se često jer je curila voda pa mislim da bi taj dio isto trebalo sanirati. Takvih kvartova ima sigurno još u Karlovcu, poručuje Sanja.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više