Radio Mrežnica
Podijeli

“Odabranih u Karli nema, ali ima obveza”

Podsjetimo, Sokolić je jučer javnosti priopćio kako se smatra poniženim jer za dolaska karlovačkog župana Jelića u njihovu tvrtku, on i još nekoliko ljudi, nisu pozvani na sastanak o kojem su obaviješteni, pa se upitao postoje li odabrani i jesu li bile rezerve prema mogućnosti da netko kaže nešto neprimjereno na sastanku.

Njegov šef Viktor Šegrt odgovara: – Nema odabranih, ja sam odgovorna osoba koja planira rad tvrtke, teme i sadržaj sastanaka u tvrtki karla je isključivo stvar tvrtke, a iznošenje netočnih podataka  smatra se kršenjem pravilnika o radu, navodi Šegrt.

"S obzirom da živimo u demokratskom društvu jasno je vidljivo da u tvrtkama u javnom sektoru možete iznijeti svoje stavove u javnost čak i u vrijeme radnog vremena, što bi u privatnom bilo sigurno puno složenije. Demokracija je imanje prava, ali i obveza te se moramo što više pridružiti u radu onima koji nemaju sigurnu plaću od novca poreznih obveznika te se dokazati radom i projektima za županiju, piše Šegrt.

Objasnio je i da se prezentacija odužila jer je bilo i dodatnih pitanja, a došlo je vrijeme za obilazak druge tvrtke, pa se župan Jelić  zahvalio i rekao kako sada na stiže obilazak koji će se svakako dogoditi, pojasnio je direktor Karle.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više