Kako to izgleda danas, u doba svemogućih društvenih mreža, tema je kojom se pozabavio naš Damir Valent Dado u svom novom oblogu.
Po njemu, "Fejs puca po šavovima" od silnih "fotki" šumskih plodova, pa je i običan odlazak u šumu i branje postalo bitno jedino ako si o tome objavio post na Facebooku ili nekoj društvenoj mreži. Uostalom, po "šumi treba mlatit", kako kaže Dado, no pita se, možda i s pravom, gdje je u svemu nestala i ona "Ovog si bum zela, a na ovog ssi bum sela". Oblog pročitajte ovdje.