Radio Mrežnica
Podijeli

Karlovčanima i Ozljanima 12 medalja

Na međunarodnom turniru ‘Najbolji među najboljima’ u Zenici u Bosni i Hercegovini nastupili su samo borci Karlovca i osvojili dvije srebrne medalje. Izborili su ih Darko Tomičić (juniori do 63 kg – 1 pobjeda) i Nika Marčac (juniorke preko 68 kg – bez pobjede).

Karlovčani su bili jedini predstavnici naše županije i na 1. Omega kupu u Bjelovaru, gdje su došli do samo jednog brončanog odličja, koje je osvojila Magdalena Ljubić u kategoriji mlađih kadetkinja do 30 kg s jednom pobjedom.

Ozljanima 5 zlata, 2 srebra i bronca u Splitu

U Splitu su održani 1. Split Open 2017. i 1. Splitska mala olimpijada 2017., na kojoj su našu županiju predstavljali borci Ozlja. Na 1. Split Openu srebrna odličja izborili su Mislav Dasović (mlađi kadeti do 33 kg – 1 pobjeda) i Domagoj Lukač (kadeti A do 53 kg – bez pobjede), a brončano Marcel Dasović (mlađi kadeti do 36 kg – bez pobjede).

Na turniru najmlađih boraca Ozljani su bili vrlo uspješni – najbolji kod limačica B, a drugoplasirani kod limača B i u ženskom kicku. Jakov Bogović proglašen je najboljim limačem A, Bruno Latin najboljim limačem B i u kicku za dječake, a Ana Horvatić najboljom limačicom B i u kicku za djevojčice. Zlatna odličja osvojili su  Jakov Bogović (limači A do 30 kg – 2 pobjede), Bruno Latin (limači B do 24 kg – 2 pobjede; kick M3 – 2 pobjede) i Ana Horvatić (limačice B do 22 kg – 2 pobjede; kick Ž3 – 2 pobjede).

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više