Radio Mrežnica
Podijeli

103 Ogulinca prijavili štetu od poplava

Ogulincima su poplavljene kuće i podrumi, štete su bile velike, a kako kaže gradonačelnik Dalibor Domitrović, popis ide na "pregled" u državu. – Moramo čekati odluke s državne razine, mi ćemo sve obraditi i poslati, a država će odrediti koliko će ljudi biti obeštećeni.

Dobro zvuči i vijest da je jedna tvrtka Ogulincima omogućila 5 postotni popust za nabavku novog namještaja, a da su na tom putu i neke druge.

Prije samih tvrtki, i Grad Ogulin u pregovorima je da oštećenim Ogulincima putem donacija osigura nove kućanske aparate, namještaj, pa čak i podova i pribora za krečenje, no sve je još uvijek u fazi dogovora, kaže gradonačelnik. Kroz desetak dana znat će se u potpunosti što je i koliko toga uništeno u poplavi u Ogulinu.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više