To je još jedan od rijetkih prostora koji su ostali neuređeni. No, sada će dobiti potpuno novi izgled, a pacijentice bolje uvjete za oporavak.
– Pacijentice su sada u okviru Službe za ženske bolesti i porode. Znači, preuredit će se kompletno sobe, bit će jedna soba za nadzor svježe operiranih pacijenata 24 sata po operaciji, uz prostor za edukaciju i njegu te sve nusprostorije potrebne za njegu i liječenje takvih pacijentica, kaže ravnatelj Ervin Jančić.
Vrijednost radova je 3,5 milijuna kuna. Trebali bi završiti za nešto manje od dva mjeseca.