Radio Mrežnica
Podijeli

Odbojkašice Plavog zmaja nadigrale Karlovac

Gotovo dva sata trajao je zanimljiv ogled naših županijskih predstavnica u ovom rangu natjecanja, u kojem su ‘zmajice’ na najbolji način iskoristite prednost domaćeg terena i pred svojom bučnom publikom pomalo i neočekivano nadigrale Karlovčanke, koje su u ovu utakmicu ušle kao braniteljice naslova prvakinja.

Pobjeda Dugorešanki je potpuno zaslužena jer su u utakmicu ušle vrlo motivirano i igrale vrlo dobro, dok su Karlovčanke večeras bile bez pravog žara i pružile možda i najlošiju partiju u zadnje dvije-tri sezone. Posebno su velikih problema imale na prijemu servisa, što su ‘zmajice’ odlično koristile i dolazile do lakih poena.

Već prvi set, kojeg su nakon velike i neizvjesne borbe Dugorešanke dobile s 29:27, naznačio je da bi utakmica mogla otići na stranu domaćih igračica. Svoju dobru igru potvrdile su i u drugom, dobivši ga s 25:22, a samo u trećem su Karlovčanke dominirale i s 25:10 smanjile zaostatak u setovima. Međutim, u četvrtom su ponovo ‘zmajice’ bile bolje i s 25:22 došle do pobjede i prva tri boda u višem rangu natjecanja.

U 2. kolu Karlovac dočekuje Veliku Goricu, a Plavi zmaj ekipu zagrebačkog Dinama.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više