Donacija je uslijedila nakon uređenja škole i zamjene stolarije, a nastavit će se i dalje. Kako kažu u Općini Josipdol nastavit će unapređivati uvjete rada.
– Cilj je što kvalitetnije školovanje kako bi se djeci, koja su jamstvo naše budućnosti, osigurali uvjeti za nesmetano bavljenje svim školskim i izvanškolskim aktivnostima.