Cijev je puknula i voda iz nje istječe još od rujna, a kako nam kažu, u VIK su zvali nekoliko puta, no ništa se ne pomiče s mjesta.
Zadnji poziv bio je u ponedjeljak kad su po već tko zna koji put dobili odgovor da su "nadležni izvješteni".
Riječ je o adresi Ulica braće Gojak 158 i 158 A.
– Kao da se prave gluhi, voda stoji u jarku uz put, oni očitavaju, vide da voda stoji i teče ,a sirotinja plaća. Ništa se ne poduzima, voda curi kroz grabu i tako je već duže, govore Turanjci nadajući se da će ovaj apel uroditi plodom.