Nalazi se dvadesetak metara od semafora u Jozefinskoj i već tjednima stoji nezakrpana. Nije nastala sama od sebe već ju je ljudska ruka ‘iskrojila’ u pravokutni oblik.
Čemu je služila nije poznato, tek je zatrpana šljunkom pa stoji i čeka da je netko ‘zalije’ asfaltom.
Zašto se to nije napravilo kada se asfaltiralo Trg sv. Jurja i obližnje raskrižje ili pak kad se asfaltom prekrivala pruga, također ostaje nepoznanica.
Jedino što se zna jest da vozačima svakodnevno predstavlja smetnju u prometu, a nerijetko napravi i pokoji prometni "čepić".