Podršku za novi četverogodišnji mandat na čelu karlovačkog županijskog ligaša dobio je na sinoćnjoj redovnoj Izbornoj skupštini, održanoj u prostorijama Obrtničke komore u Karlovcu, na kojoj nije imao protukandidata. Osim Vrbaniću, skupštinari su još jedan mandat povjerili i članovima Upravnog odbora – dopredsjedniku Miroslavu Radeu, te članovima Mladenu Vrbaniću, Igoru Katušinu, Daliboru Katušinu, Ivanu Poloviću i Miroslavu Latinu.
Na sjednici se raspravljalo o prijedlozima za nove članove Skupštine, izmjenama i dopunama Statuta kluba, a podnijeta su i izvješća o radu kluba i škole nogometa, te financijsko izvješće za prošlu godinu. Upravni odbor u proteklom je mandatu uspio sanirati sva dugovanja i postaviti zdrave temelje za omasovljenje škole nogometa i uspješne rezultate u budućnosti, a kao najveći uspjeh istaknuto je udvostručenje broja registriranih nogometaša koji aktivno treniraju u klubu i broja selekcija.
Plan i program za naredne četiri godine bit će prije svega baziran na održavanju kvalitete rada škole nogometa i zadržavanju statusa najmasovnijeg nogometnog kluba u Karlovačkoj županiji, a poboljšanje uvjeta za treniranje svih uzrasta nastojat će se postići zahvatima na infrastrukturi.
Predsjednik Nogometnog saveza Karlovačke županije Neven Šprajcer, koji je nazočio sjednici, uručio je klubu lopte kao poticaj u daljnjem radu s najmlađima, pohvalio dosadašnji rad Uprave i istaknuo kako NK Ilovac radom i organizacijom može biti primjer ostalim županijskim klubovima. Zbog ograničenih mogućnosti treniranja na terenima s kojima klub raspolaže, Šprajcer je obećao maksimalnu podršku županijskog Saveza u izgradnji terena s umjetnom travom na prostoru poligona u Ilovačkoj šumi. Taj projekt, uz podršku NSKŽ-a i HNS-a, Uprava je označila najvećim prioritetom u novom mandatu.