Pavlović i Ling su do polufinala i brončanog odličja pobijedile sestre Riliskyte iz Litve, Pareek i Patil iz Indije te Menko i Phan iz Mađarske, a izgubile u polufinalu rezultatom 3:1 od japanskog para Odo i Sugasawa.
Andrea je bila i najuspješnija dugoreška igračica u pojedinačnoj konkurenciji, plasiravši se u osminu finala, u kojoj je sa 4:3 poražena od Japanke Yukari Sugasawa.
Uz Pavlović, u Sloveniji su nastupile i Leona Šantek i Marta Vukelić.
Od ponedjeljka Pavlović i Vukelić prisustvovat će jednotjednom međunarodnom trening kampu ITTF Rough Diamond, koji će se u organizaciji Svjetske stolnoteniske federacije i Kineskog stolnoteniskog saveza održati također u Otočcu kod Novog Mesta.