Radio Mrežnica
Podijeli

Andrea Pavlović brončana u paru

Pavlović i Ling su do polufinala i brončanog odličja pobijedile sestre Riliskyte iz Litve, Pareek i Patil iz Indije te Menko i Phan iz Mađarske, a izgubile u polufinalu rezultatom 3:1 od japanskog para Odo i Sugasawa.

Andrea je bila i najuspješnija dugoreška igračica u pojedinačnoj konkurenciji, plasiravši se u osminu finala, u kojoj je sa 4:3 poražena od Japanke Yukari Sugasawa.

Uz Pavlović, u Sloveniji su nastupile i Leona Šantek i Marta Vukelić.

Od ponedjeljka Pavlović i Vukelić prisustvovat će jednotjednom međunarodnom trening kampu ITTF Rough Diamond, koji će se u organizaciji Svjetske stolnoteniske federacije i Kineskog stolnoteniskog saveza održati također u Otočcu kod Novog Mesta.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više